Gyorsmenü, oldaltérkép és beállítások
Gimnázium

Helyettesek

A helyettes az adott órában láthat el helyettesítést. Az adott óra előtti szünetben a H utáni számmal jelzett emeleten teljesít folyosófelügyeletet.

H2: 2. emeleten ügyel óra előtt
H3: 3. emeleten ügyel óra előtt
H4: 4. emeleten ügyel óra előtt

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek




Hétfő 1. óra

Csányi János (H4)
Parancs Anna (H2)
Szilágyi Barnabás (H3)

Hétfő 2. óra

dr. Csiszár Gábor (H2)
Kalla Lea (H4)
Laknerné Kurucz Zsuzsanna (H3)

Hétfő 3. óra

Bartalis Mónika (H3)
Kovács Imre (H4)
Szilágyi Barnabás (H2)

Hétfő 4. óra

Daragó Veronika (H4)
dr. Nagy-Varga Zsolt (H2)
Pirity Tamás Gábor (H3)

Hétfő 5. óra

Dalos Áron (H3)
Kalla Lea (H2)
Tallósi-Kovács Vivien (H4)

Hétfő 6. óra

Bakonyi Judit (H3)
Börzsönyi Péter (H2)
Daragó Veronika (H4)





Kedd 1. óra

Börzsönyi Péter (H4)
Dudás Éva (H2)
Pintér Tünde Kornélia (H3)

Kedd 2. óra

dr. Czéh Zoltán (H4)
Szedenik Hanna (H3)
Tóth Levente (H2)

Kedd 3. óra

Mórocz Zoltán (H4)
dr. Nagy-Varga Zsolt (H2)
Tillmann Mónika (H3)

Kedd 4. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H3)
Bartalis Mónika (H4)
Gál Ildikó (H2)

Kedd 5. óra

Bakonyi Judit (H3)
Borhegyi Péter (H4)
Raszler György (H2)

Kedd 6. óra

Daragó Veronika (H4)
Dudás Éva (H2)
Szegedy-Maszák Anna (H3)





Szerda 1. óra

Dalos Áron (H4)
Horváth Kornélia (H2)
Varsányi Kata (H3)

Szerda 2. óra

Antal Zoltán (H4)
Pálréti Orsolya (H3)
Pintér Tünde Kornélia (H2)

Szerda 3. óra

dr. Czéh Zoltán (H4)
Illés Vanda (H2)
Ozsváth-Hegedüs Mónika (H3)

Szerda 4. óra

Dudás Éva (H2)
Kalla Lea (H3)
Szegedy-Maszák Anna (H4)

Szerda 5. óra

Mórocz Zoltán (H4)
Parancs Anna (H2)
Sebőné Bagdi Ágnes (H3)

Szerda 6. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H4)
Kollár Artúr András (H2)
Kovács Imre (H3)





Csütörtök 1. óra

Deák Márta (H4)
Minich Eszter (H2)
Varga Bence (H3)

Csütörtök 2. óra

Sebőné Bagdi Ágnes (H3)
dr. Siposs András (H4)
Tóth Levente (H2)

Csütörtök 3. óra

Mórocz Zoltán (H3)
Raszler György (H2)
Tillmann Mónika (H4)

Csütörtök 4. óra

dr. Csiszár Gábor (H2)
Daragó Veronika (H4)
Koronczainé Nagy Ágnes (H3)

Csütörtök 5. óra

Parancs Anna (H3)
Tivolt Tímea (H4)
Tóth Levente (H2)

Csütörtök 6. óra

Bakonyi Judit (H3)
Borhegyi Péter (H4)
Tillmann Mónika (H2)





Péntek 1. óra

Csányi János (H4)
Hubai Katalin (H2)
dr. Ligeti Judit (H3)

Péntek 2. óra

Gyertyán Attila (H4)
Pirity Tamás Gábor (H2)
Szentivánszki Soma János (H3)

Péntek 3. óra

Iván György (H4)
Pálréti Orsolya (H3)
Szedenik Hanna (H2)

Péntek 4. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H4)
Ozsváth-Hegedüs Mónika (H3)
Tóth Levente (H2)

Péntek 5. óra

dr. Czéh Zoltán (H4)
Dudás Éva (H2)
Koronczainé Nagy Ágnes (H3)

Péntek 6. óra

Deák Márta (H4)
Kollár Artúr András (H2)
Szilágyi Barnabás (H3)