Gyorsmenü, oldaltérkép és beállítások
Gimnázium

Helyettesek

A helyettes az adott órában láthat el helyettesítést. Az adott óra előtti szünetben a H utáni számmal jelzett emeleten teljesít folyosófelügyeletet.

H2: 2. emeleten ügyel óra előtt
H3: 3. emeleten ügyel óra előtt
H4: 4. emeleten ügyel óra előtt

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek




Hétfő 1. óra

Börzsönyi Péter (H3)
Klobusovszki István (H2)
Kovács Imre (H4)

Hétfő 2. óra

Kovács Vivien (H4)
Mórocz Zoltán (H3)
Pintérné Czigler Éva (H2)

Hétfő 3. óra

Horváth Kornélia (H2)
Pákozdi Péter (H3)
dr. Siposs András (H4)

Hétfő 4. óra

Bartalis Mónika (H2)
Tóth Levente (H4)
Véssey Miklós (H3)

Hétfő 5. óra

Basa István (H2)
Daragó Veronika (H2)
Varga Bence (H3)

Hétfő 6. óra

dr. Lomniciné Marosvári Éva (H2)
Magyar Eszter (H4)
Varga Bence (H3)





Kedd 1. óra

Antal Zoltán (H4)
Laczkó Éva (H3)
Mórocz Zoltán (H2)

Kedd 2. óra

Horváth Kálmán (H4)
Prievara Tibor (H3)
Tóth Levente (H2)

Kedd 3. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H2)
Gál Ildikó (H3)
Kelemen-Kiss Ilona (H4)

Kedd 4. óra

Daragó Veronika (H4)
Iván György (H3)
dr. Nagy-Varga Zsolt (H2)

Kedd 5. óra

Klobusovszki István (H3)
Laknerné Kurucz Zsuzsanna (H2)
Pákozdi Péter (H4)

Kedd 6. óra

Gyertyán Attila (H2)
Koronczainé Nagy Ágnes (H4)
Sparingné Köves Ildikó (H3)





Szerda 1. óra

Dudás Éva (H2)
Klobusovszki István (H3)
Pirity Tamás Gábor (H4)

Szerda 2. óra

Bartalis Mónika (H4)
Ozsváth-Hegedűs Mónika (H2)
Sparingné Köves Ildikó (H3)

Szerda 3. óra

Bakonyi Judit (H3)
Prievara Tibor (H2)
Raszler György (H4)

Szerda 4. óra

Kovács Vivien (H2)
Pirity Tamás Gábor (H4)
Tillmann Mónika (H3)

Szerda 5. óra

Czédulás Katalin (H2)
Pákozdi Péter (H4)
Szegedy-Maszák Anna (H3)

Szerda 6. óra

Balázs Ádám (H4)
Tillmann Mónika (H3)
Tivolt Tímea (H2)





Csütörtök 1. óra

Iván György (H3)
Illés Vanda (H2)
dr. Siposs András (H4)

Csütörtök 2. óra

Bakos Enikő (H3)
Raszler György (H2)
Vinkler Andrea (H4)

Csütörtök 3. óra

Gyertyán Attila (H2)
Jakab Péter (H3)
Tillmann Mónika (H4)

Csütörtök 4. óra

Gál Ildikó (H4)
Raszler György (H2)
Varga Bence (H3)

Csütörtök 5. óra

dr. Lomniciné Marosvári Éva (H2)
Parancs Anna (H4)
dr. Pomuczné Nagy Ildikó (H3)

Csütörtök 6. óra

Bakonyi Judit (H3)
Daragó Veronika (H2)
Jakab Péter (H4)





Péntek 1. óra

Basa István (H3)
Börzsönyi Péter (H2)
Sparingné Köves Ildikó (H4)

Péntek 2. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H3)
Balázs Ádám (H4)
Raszler György (H2)

Péntek 3. óra

Bartalis Mónika (H2)
Laczkó Éva (H3)
Pirity Tamás Gábor (H4)

Péntek 4. óra

Daragó Veronika (H4)
Ligeti Judit (H2)
Véssey Miklós (H3)

Péntek 5. óra

Csonó Ildikó (H4)
Dudás Éva (H2)
Ozsváth-Hegedűs Mónika (H3)

Péntek 6. óra

Daragó Veronika (H4)
Tivolt Tímea (H2)
Varga Bence (H3)