Gyorsmenü és oldaltérkép
Gimnázium

Tanulmányi sikereink


Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntős helyezettjei

Segítünk Önnek! A böngésző keresési funkciójával (CTRL+F, Command+F) kereshet a felsorolásban.

Verseny Név Helyezés Felkészítő
kémia II. kategória Botlik Bence Béla (11.A) 1.
olasz nyelv I. kategória Turi Soma (12.C) 2.
mozgóképkultúra és médiaismeret Nényei Lujza Gabriella (12.B) 3.
kémia II. kategória Turi Soma (12.C) 3.
latin nyelv Tűz Boglárka (11.B) 4.
földrajz Rákos András Dominik (11.D) 6.
kémia II. kategória Augusztin András (12.A) 8.
kémia II. kategória Horváth Réka (10.A) 9.
földrajz Szepesi Máté (12.C) 10.
kémia II. kategória Fehérkuti Anna (12.A) 12.
biológia II. kategória Bakó Eszter (12.A) 13.
kémia II. kategória Juhász Benedek (10.A) 14.
angol nyelv I. kategória Dina Tamás (12.B) 15.
kémia II. kategória Hepp Ádám Attila (12.D) 15.
történelem Kovács András Félix (11.D) 15.
dráma Barna Veronika Ágnes (12.B) 16.
fizika II. kategória Kürti Zoltán (12.A) 21.
matematika II. kategória Mihályházi Péter (11.A) 24.
kémia II. kategória Zsiros Boldizsár (10.A) 26.
olasz nyelv I. kategória Diviki-Nagy Botond (12.B) 28.
kémia II. kategória Borsik Bálint (12.A) 29.
fizika II. kategória Takács Attila (12.A) 30.
informatika II. kategória Diviki-Nagy Botond (12.B) 34.
földrajz Kolonics Benedek (11.D) 37.
matematika II. kategória Kürti Zoltán (12.A) 37.
biológia II. kategória Augusztin András (12.A) 47.
matematika II. kategória Banczik Zoltán (12.A) 48.

További versenyek helyezettjei

Segítünk Önnek! A böngésző keresési funkciójával (CTRL+F, Command+F) kereshet a felsorolásban.

Verseny Név Helyezés Felkészítő
Irinyi János Kémiaverseny I.a Kozák András Iván (9.C) 3.
Irinyi János Kémiaverseny I.b Kovács Kinga (9.A) 4.
Országos Atlétika Diákolimpia, 100 m gátfutás Urbán Kitti (12.B) 4.
Öveges József Emlékverseny fizika Kozák András Iván (9.C) 4.
II. Rákóczi Ferenc latinverseny Guller Zsófia (10.B) 4.
Horváth Mihály középiskolai történelem­verseny Fülöp Benedek (11.D) 5.
Irinyi János Kémiaverseny II.b Juhász Benedek (10.A) 5.
Országos Dráma Tanulmányi Verseny Tóth Eszter (10.D) 5.
Öveges József Emlékverseny fizika Kovács Gergely (10.A) 5.
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Páczelt Ákos Viktor (9.B) 6.
Irinyi János Kémiaverseny I.b Almási Balázs (9.A) 6.
Kockakobak matematika­verseny Osvárt Bence (10.A) 6.
Less Nándor földrajz­verseny Rákos András Dominik (11.D) 2.
Less Nándor földrajz­verseny Kolonics Benedek (11.D) 6.
Lóczy Lajos Országos Földrajzi Verseny Zsiros Bendegúz (10.A) 6.
II. Rákóczi Ferenc latinverseny Mosolygó Zita (10.B) 6.
Kockakobak matematika­verseny Sajósi Benedek (7.C) 7.
Országos Csillagászati Verseny Gyűrűs Boldizsár (11.A) 7.
Irinyi János Kémiaverseny I.b Sas Lőrinc (9.A) 8.
Irinyi János Kémiaverseny II.a Hegyi Mihály (10.D) 8.
Lóczy Lajos Országos Földrajzi Verseny Mészárik Márk (9.C) 9.
Irinyi János Kémiaverseny I.a Mészárik Márk (9.C) 10.
Lóczy Lajos Országos Földrajzi Verseny Zeke Norbert (10.A) 10.
Szilárd Leó fizika­verseny Fehérkuti Anna (12.A) 10.
Szilárd Leó fizikaverseny Fehérkuti Anna (12.A) 10.
Országos Csillagászati Verseny Gál Zoltán (12.A) 11.
Országos Csillagászati Verseny Gál Zoltán (12.A) 11.
Irinyi János Kémiaverseny II.a Dobolyi Zsófia (10.C) 15.
Hevesy György Kémiaverseny döntő Sajósi Benedek (7.C) 16.
Szilárd Leó fizika­verseny Augusztin András (12.A) 19.
Szilárd Leó fizika­verseny Augusztin András (12.A) 19.
Zrínyi Ilona Matematika­verseny Mihályházi Péter (11.A) 22.
Varga Tamás Matematika­verseny Szabó Bence (8.D) 23.
Varga Tamás Matematika­verseny Demeter Bence (8.D) 83.
Ötvös József Emlékverseny Almási Balázs (9.A) 15.
Ötvös József Emlékverseny Vajda Fábiusz (9.A) 15.
Ötvös József Emlékverseny Kozák András Iván (9.C) 8.
Ötvös József Emlékverseny Mészárik Márk (9.C) 9.
Ötvös József Emlékverseny Kun Bence (9.A) 30.
Ötvös József Emlékverseny Robin Balázs (9.A) 31.
Ötvös József Emlékverseny Conrád Márk (10.A) 27.
Ötvös József Emlékverseny Keltai Dóra (10.A) 9.
Ötvös József Emlékverseny Boros Máté (10.A) 15.
Ötvös József Emlékverseny Roskó Kristóf (10.A) 23.
Ötvös József Emlékverseny Kovács Gergely (10.A) 20.
Ötvös József Emlékverseny Németh Csaba (10.A) 40.
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Barát Noémi (10.B) kiemelt dicséret
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Kövesi Kiara Fanni (10.B) kiemelt dicséret
Pangea matematik­averseny Sajósi Benedek (7.C) különdíj
Arany János Irodalmi verseny Kacimi Marwan (9.C) aranydiploma
ELTE Társadalom­tudományi Kar diákverseny fotópályázata Nényei Lujza (12.B) 1.
Oláh György Országos Középiskolai Kémiaverseny IV.kategória Turi Soma (12.C) 1.
Oláh György Országos Középiskolai Kémiaverseny I. kategória Kozák András Iván (9.C) 1.
ICHO Mészárik Márk (9.C) ezüstérem
Irinyi János Kémiaverseny II.b Zsiros Boldizsár (10.A) 2.
Curie Emlékverseny Zsiros Boldizsár (10.A) 2.
Lóczy Lajos Országos Földrajzi Verseny Gál Péter (10.A) 2.
Mikola fizika­verseny Kozák András Iván (9.C) 2.
Arany Dániel Matematika­verseny Almási Balázs (9.A) 3.
Mozgókép­kultúra és média­ismeret Nényei Lujza Gabriella (12.B) 3.

Csapatversenyek helyezettjei

Segítünk Önnek! A böngésző keresési funkciójával (CTRL+F, Command+F) kereshet a felsorolásban.

Verseny Név Helyezés Felkészítő
Bionika akadály­verseny (PPKE ITK) Lakatos Ádám, Lázár Gabi, Lukács Flóra, Páncsics Hédi (11.D) 4.
Teleki-virág vetélkedő Érseki Tamara - Horváth Kristóf (10.C) 4.
Teleki-virág vetélkedő Mátyás-Péter Tamás - Sajósi Márton (10.D) 5.
Országos Semmelweis Egészség­verseny Sipos Krisztina, Bakó Eszter, Augusztin András, Hanusz Fruzsina, Pátkai Brigitta (12.A, D) 6.
Teleki-virág vetélkedő Németh Renáta - Széll Timea (10.C) 7.
Teleki-virág vetélkedő Lázár Máté - Svéd Dávid (10.C) 8.
Bolyai Anyanyelvi csapat­verseny Kurucz Balázs, Stec Kaidi Tea, Marosi Samu (8.D, 9.D, 10.D) 10.
Teleki-virág vetélkedő Lukács Flóra - Kereszturi Julianna (11.D, C) 11.
Teleki-virág vetélkedő Janik Bernadett - Grandpierre Méda (10.C) 14.
Országos Semmelweis Egészség­verseny Komjáthy Lili, Ördög Enikő, Nagy Rebeka (11.D), László Bálint (11.B), Nagy Balázs (10.C) (11.D, B) 16.
Mengyelejev Nemzetközi Kémiai Olimpia, csapat Turi Soma (12.C) ezüstérem
Teleki-virág vetélkedő Dobolyi Zsófia - Omoragbon Anett (10.C) 2.

Országos kompetenciamérés eredményei

Angol nyelvi mérés: 8. évfolyam átalgeredménye 94%.

Korábbi évek eredményei  


Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntős helyezettjei

Segítünk Önnek! A böngésző keresési funkciójával (CTRL+F, Command+F) kereshet a felsorolásban.

Verseny Név Helyezés Felkészítő
Biológia OKTV Perez-Lopez Áron Ricardo (12.A) 19.
Biológia OKTV Bakó Eszter (11.A) 7.
Dráma OKTV Barna Veronika (11.B) 16.
Dráma OKTV Nagy Zsanett Titanilla (11.B) 18.
Filozófia OKTV Dina Tamás (11.B) 9.
Filozófia OKTV Ferenci Ármin (11.B) 14.
Filozófia OKTV Schlanger Borbála (11.B) 5.
Filozófia OKTV Szegedi Kristóf (11.D) 24.
Fizika OKTV Banczik Zoltán Ádám (11.A) 29.
Fizika OKTV Jakovác Gergely (11.A) 17.
Fizika OKTV Turi Soma (11.C) 20.
Francia nyelv OKTV Lukasiewicz Sára (12.A) 7.
Francia nyelv OKTV Zsiros Egon (12.A) 12.
Kémia OKTV Perez-Lopez Áron Ricardo (12.A) 2.
Kémia OKTV Kotschy András (12.A) 8.
Kémia OKTV Pigniczki Marcell (12.A) 10.
Kémia OKTV Demeter Olivér (12.A) 16.
Kémia OKTV Széles Márió Adrián (12.A) 26.
Kémia OKTV Fehérkuti Anna (11.A) 14.
Kémia OKTV Hepp Ádám Attila (11.D) 21.
Kémia OKTV Takács Attila (11.A) 23.
Kémia OKTV Turi Soma (11.C) 15.
Latin nyelv OKTV Tűz Boglárka (10.B) 5.
Magyar nyelv OKTV Nényei Lujza (11.B) 11.

További versenyek helyezettjei

Segítünk Önnek! A böngésző keresési funkciójával (CTRL+F, Command+F) kereshet a felsorolásban.

Verseny Név Helyezés Felkészítő
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Maiores kategória Tűz Boglárka (10.B) 2.
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Maiores kategória Seress Iván 16.
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Maiores kategória Mester Marcell kiemelt dicséret
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Maiores kategória Fülöp Szófia Borbála kiemelt dicséret
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Minores kategória Falus Márton kiemelt dicséret
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Minores kategória Guller Zsófia kiemelt dicséret
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Minores kategória Barát Noémi dicséret
Arany János Irodalmi Verseny Tóth Eszter (9.D) 1.
Bod Péter Ákos Országos Könyvtár­használati Verseny Czimmermann Péter (8.D) 4.
Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia és Környezet­védelmi Verseny Mester Marcell (10.B) 2.
Eötvös József Országos Középiskolai Szónok­verseny Sajósi Marcell (9.D) 9.
EUSO Botlik Bence Béla (10.A) ezüstérem
Hevesy György Országos Kémia­verseny Kozák András (8.C) 2.
Hevesy György Országos Kémia­verseny Mészárik Márk (8.C) 1.
Irinyi János Országos Középiskolai Kémia­verseny Botlik Bence Béla (10.A) 3.
Irinyi János Országos Középiskolai Kémia­verseny Hegyi Mihály (9.D) 3.
Irinyi János Országos Középiskolai Kémia­verseny Juhász Bendek (9.A) 1.
Irinyi János Országos Középiskolai Kémia­verseny Kovács Domonkos (9.A) 2.
Jedlik Ányos Fizika­verseny Kozák András (8.C) 3.
Kockakobak Matematika­verseny Gyűrűs Boldizsár (10.A) 7.
Kockakobak Matematika­verseny Csutorás Barna (10.A) 8.
Kockakobak Matematika­verseny Kiss Dávid (10.A) 10.
Kockakobak Matematika­verseny Keltai Dóra (9.A) 8.
Kockakobak Matematika­verseny Osvárt Bence (9.A) 15.
Less Nándor Földraj­zverseny Kovács András Félix (10.D) 3.
Less Nándor Földraj­zverseny Mészárik Márk (8.C) 2.
Less Nándor Földraj­zverseny Rákos András Dominik (10.D) 1.
Lóczy Lajos Országos Földrajzi Verseny Kovács András Félix (10.D) 3.
Lóczy Lajos Országos Földrajzi Verseny Rákos András Dominik (10.D) 2.
Nemzetközi Kémiai Diákolimpia (ICHO) Perez-Lopez Áron Ricardo ezüstérem
Nemzetközi Mengyelejev kémia­verseny Turi Soma (11.C) ezüstérem
Nemzetközi Mengyelejev kémia­verseny Botlik Bence Béla (10.A) bronzérem
Nemzetközi Nyelvészeti Olimpia Diviki-Nagy Botond (11.B) 4.
Öveges József Országos Fizika­verseny Kozák András (8.C) 2.
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Lippai Réka (7.D) 4.
Szilárd Leó Fizika­verseny Turi Soma (11.C) 2.

Csapatversenyek helyezettjei

Segítünk Önnek! A böngésző keresési funkciójával (CTRL+F, Command+F) kereshet a felsorolásban.

Verseny Név Helyezés Felkészítő
Bolyai Természet­tudományi Csapat­verseny Kacimi El Hassani Marwan (8.C) 5.
Bolyai Természet­tudományi Csapat­verseny Pfisztner Sebestyén (8.C) 5.
Bolyai Természet­tudományi Csapat­verseny Kozák András (8.C) 5.
Bolyai Természet­tudományi Csapat­verseny Mészárik Márk (8.C) 5.
Curie Környezet­védelmi Csapat­verseny Kozák András (8.C) 7.
Curie Környezet­védelmi Csapat­verseny Mészárik Márk (8.C) 7.
Curie Környezet­védelmi Csapat­verseny Pfisztner Sebestyén (8.C) 7.
International Competition for Young Debaters Dolgos László (7.C) 1.
International Competition for Young Debaters Bezerédi Bendegúz (9.D) 1.
Középiskolai Illemtani Csapat­verseny Nényei Lujza (11.B) 8.
Középiskolai Illemtani Csapat­verseny Szikszai Mirkó (11.B) 8.
Középiskolai Illemtani Csapat­verseny Torma Zoltán (10.D) 8.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Gyűrűs Boldozsár (10.A) 2.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Kiss Dávid (10.A) 2.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Mihályházi Péter (10.A) 2.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Orova Katinka (10.A) 2.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Antal Mátyás (10.D) 2.
Sakk Diákolimpia Érseki Tamara (9.C) 2.
Sakk Diákolimpia Shan He Jia Rita (12.C) 2.
Sakk Diákolimpia Vujosevic Eszter (10.C) 2.

A lap jelenleg üres.


Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntős helyezettjei

Segítünk Önnek! A böngésző keresési funkciójával (CTRL+F, Command+F) kereshet a felsorolásban.

Verseny Név Helyezés Felkészítő
Angol nyelv OKTV Swart Gregory Alexander (11.A) 27. Tóth Veronika
Biológia OKTV Füssy Péter (12.B) 17. Czédulás Katalin
Biológia OKTV Antal Zsófia (12.D) 48. Gál Ildikó, dr. Ács Zoltán
Dráma OKTV Juhász Hajnalka (11.E) 18. Szabolcsi János
Filozófia OKTV Varjú Dániel (11.B) 3. Szabolcsi János, Jakab Péter
Filozófia OKTV Berczi Benjámin (12.A) 16. Szabolcsi János, Jakab Péter
Filozófia OKTV Erdős Gergely (11.C) 17. Szabolcsi János, Jakab Péter
Fizika OKTV Perez-Lopez Áron Ricardo (11.A) 18. Gyertyán Attila
Fizika OKTV Csiszár Tamás (12.A) 21. Gyertyán Attila
Francia nyelv OKTV Bagi Richárd (12.C) 10. Parancs Anna
Kémia OKTV Pigniczki Marcell (11.A) 1. Villányi Attila
Kémia OKTV Perez-Lopez Áron Ricardo (11.A) 2. Villányi Attila
Kémia OKTV Turi Soma (10.C) 2. dr. Borissza Endre
Kémia OKTV Repkényi Dorottya (12.A) 12. Sebő Péter
Kémia OKTV Antal Zsófia (12.D) 13. Villányi Attila
Kémia OKTV Demeter Olivér (11.A) 26. Villányi Attila
Kémia OKTV Farkas Borbála (11.A) 27. Villányi Attila
Kémia OKTV Dobolyi Dániel (11.A) 30. Villányi Attila
Latin nyelv OKTV Kotmayer Lili (11.B) 6. Jankovics László
Latin nyelv OKTV Füssy Péter (12.B) 32. Jankovics László
Latin nyelv OKTV Alexa Dávid (12.B) 33. Jankovics László
Magyar irodalom OKTV Tyler Teadora (12.B) 27. Szabolcsi János
Mozgóképkultúra és médiaismeret OKTV Szikszay Gábor (12.B) 8. dr. Garam Ágnes, Szabó Márta
Olasz nyelv OKTV Bán Balázs (10.B) 7. Bernátné Vámosi Judit
Olasz nyelv OKTV Bereczki Bence (12.C) 24. Kalásziné Ványi Klára
Történelem OKTV Hőnich Artúr (11.D) 2. Kovács Imre
Történelem OKTV Balázs Gergő (11.B) 3. Kovács Imre, Borhegyi Péter

További versenyek helyezettjei

Segítünk Önnek! A böngésző keresési funkciójával (CTRL+F, Command+F) kereshet a felsorolásban.

Verseny Név Helyezés Felkészítő
Dr. Árokszállásy Zoltán biológiaverseny országos Mester Marcell (9.B) 3. dr. Ács Zoltán
Savaria Történelemverseny Bán Balázs (10.B) 7. Jakab Péter
Ábel Jenő Latinverseny Tűz Boglárka (9.B) 1. Jankovics László
Ábel Jenő Latinverseny Seress Iván (9.B) 12. Jankovics László
Arany Dániel Matematikaverseny Kürti Zoltán (10.A) 3. dr. Siposs András
Arany Dániel Matematikaverseny Mihályházi Péter (9.A) dicséret Drozdy Győzőné dr.
Budapesti angol és német nyelvű szavalóverseny Fülöp Borbála (10.C) 2. Viha Szilvia
Dr. Szabó Miklós Országos Szövegértési Verseny Váradi Eszter (8.D) 2. Salga Imre
Dr. Szabó Miklós Országos Szövegértési Verseny Grandpierre Méda (8.C) 4. Salga Imre
Dr. Szabó Miklós Országos Szövegértési Verseny Mucsi Flóra (8.C) 8. Salga Imre
Dr. Szabó Miklós Országos Szövegértési Verseny Bakó Anna (8.C) 15. Salga Imre
EUSO Klagenfurt Turi Soma (10.C) aranyérem dr. Borissza Endre
Festival d'Italiano meseírás Stirling Anna (11.B) 1. Kalásziné Ványi Klára
Festival d'Italiano prózamondás Osztényi Dóra (10.B) 2. Bernátné Vámosi Judit
Festival d'Italiano társalgás Bán Balázs (10.B) 1. Bernátné Vámosi Judit
Festival d'Italiano társalgás Krausz Bernadett (11.C) 2. Kalásziné Ványi Klára
Fővárosi Horváth Mihály verseny Hegyi Mihály (8.D) 3. Jakab Péter
Fővárosi Horváth Mihály verseny Mucsi Flóra (8.C) 6. Jakab Péter
Fővárosi Horváth Mihály verseny Kovács András Félix (9.D) 7. Kovács Imre
Hevesy György Kémiaverseny Kozák András (7.C) 3. Sebőné Bagdi Ágnes
Hevesy György Kémiaverseny Mészárik Márk (7.C) 16. Sebőné Bagdi Ágnes
Hevesy György Kémiaverseny Hegyi Mihály (8.D) 7. Sebőné Bagdi Ágnes
Hevesy György Kémiaverseny Dobolyi Zsófia (8.C) 21. Sebőné Bagdi Ágnes
IJSO Argentína Botlik Bence (9.A) bronzérem Villányi Attila
Implom József Helyesírási Verseny Bán Balázs (10.B) 8. Salga Imre
Irinyi János Kémiaverseny Turi Soma (10.C) 1. dr. Borissza Endre
Irinyi János Kémiaverseny Augusztin András (10.A) 1. Sebő Péter
Irinyi János Kémiaverseny Botlik Bence (9.A) 2. Villányi Attila
Irinyi János Kémiaverseny Takács Attila (10.A) 8. Sebő Péter
Irinyi János Kémiaverseny Kovács Gergő (9.A) 12. Villányi Attila
Irinyi János Kémiaverseny Kürti Zoltán (10.A) 22. Sebő Péter
Irinyi János Kémiaverseny Falucskai Lilla (9.D) 39. Viktor Dániel
Irinyi János Kémiaverseny Szalai István (10.D) 45. Villányi Attila
Jedlik Ányos fizikaverseny Seres Soma (8.C) 7. Gyertyán Attila
Kémia Diákolimpia Borsik Gábor (tavalyi 12.A) ezüstérem Villányi Attila
Kitaibel Pál Biológiaverseny Tűz Boglárka (9.B) 13. dr. Ács Zoltán
Kockakobak Matematikaverseny Gyűrűs Boldizsár (9.A) 2. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Orova Katinka (9.A) 4. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Wu Di Attila (9.A) 5. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Csutorás Barna (9.A) 6. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Mátyás Dávid (9.A) 10. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Kiss Dávid (9.A) 11. Drozdy Győzőné
Less Nándor Földrajzverseny Mester Marcell (9.B) 3. Lomniciné Marosvári Éva
Less Nándor Földrajzverseny Rákos András Dominik (9.D) 6. dr. Csiszár Gábor
Less Nándor Földrajzverseny Ferenci Ármin (10.B) 9. dr. Csiszár Gábor
Less Nándor Földrajzverseny Dina Tamás (10.B) 14. dr. Csiszár Gábor
Lóczy Lajos Földrajzverseny Dina Tamás (10.B) 11. dr. Csiszár Gábor
Lóczy Lajos Földrajzverseny Rákos András Dominik (9.D) 19. dr. Csiszár Gábor
Lóczy Lajos Földrajzverseny Kovács András Félix (9.D) 20. dr. Csiszár Gábor
Lóczy Lajos Földrajzverseny Ferenci Ármin (10.B) 23. dr. Csiszár Gábor
Mikola Sándor Fizikaverseny Kolok Baksa (10.A) 23. Basa István
Mikola Sándor Fizikaverseny Jakovác Gergely (10.A) 26. Basa István
Mikola Sándor Fizikaverseny Banczik Zoltán (10.A) 27. Basa István
Mikola Sándor Fizikaverseny Kürti Zoltán (10.A) 35. dr. Siposs András
Öveges Emlékverseny Turi Soma (10.C) 2. Basa István
Öveges Emlékverseny Kürti Zoltán (10.A) 3. dr. Siposs András
Öveges Emlékverseny Banczik Zoltán (10.A) 4. dr. Siposs András
Szilárd Leó Fizikaverseny Turi Soma (10.C) 4. Zsigri Ferenc és Basa István
Szilárd Leó Fizikaverseny Olar Alex (12.B) 13. Zsigri Ferenc és Basa István
Szilárd Leó Fizikaverseny Varró István (12.B) 17. Zsigri Ferenc és Basa István

Csapatversenyek helyezettjei

Segítünk Önnek! A böngésző keresési funkciójával (CTRL+F, Command+F) kereshet a felsorolásban.

Verseny Név Helyezés Felkészítő
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kacimi Marwan (7.C) 1. Sebőné Bagdi Ágnes, Basa István
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kozák András (7.C) 1. Sebőné Bagdi Ágnes, Basa István
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Mészárik Márk (7.C) 1. Sebőné Bagdi Ágnes, Basa István
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Pfisztner Sebestyén (7.C) 1. Sebőné Bagdi Ágnes, Basa István
Budapesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny Halmos Zita 5. Gál Ildikó, Gyertyán Attila, Lomniciné Marosvári Éva, Sebőné Bagdi Ágnes
Budapesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny Horváth Zsombor 6. Gál Ildikó, Gyertyán Attila, Lomniciné Marosvári Éva, Sebőné Bagdi Ágnes
Budapesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny Király Márton 7. Gál Ildikó, Gyertyán Attila, Lomniciné Marosvári Éva, Sebőné Bagdi Ágnes
Budapesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny Meszes-Tóth Réka (7.D) 8. Gál Ildikó, Gyertyán Attila, Lomniciné Marosvári Éva, Sebőné Bagdi Ágnes
Festival d'Italiano Bán Balázs 3. Bernátné Vámosi Judit
Festival d'Italiano Belovai Zsófia 3. Kalásziné Ványi Klára
Festival d'Italiano Ruff Zsófia 3.
Festival d'Italiano Szentirmai Kornél 3.
Matematika Határok Nélkül 9.A osztály 1. Drozdy Győzőné, Siposs András
Matematika Határok Nélkül 9.B osztály 4. Antal Zoltán
Öveges Emlékverseny Kürti Zoltán (10.A) 04.márc Bakos Enikő, Basa István, Drozdy Győzőné, Siposs András, Sparingné Köves Ildikó, Zsigri Ferenc
Öveges Emlékverseny Turi Soma (10.C) 04.márc Bakos Enikő, Basa István, Drozdy Győzőné, Siposs András, Sparingné Köves Ildikó, Zsigri Ferenc
Öveges Emlékverseny Botlik Bence (9.A) 04.márc Bakos Enikő, Basa István, Drozdy Győzőné, Siposs András, Sparingné Köves Ildikó, Zsigri Ferenc
Öveges Emlékverseny Rimai Dániel (9.A) csapata 04.márc Bakos Enikő, Basa István, Drozdy Győzőné, Siposs András, Sparingné Köves Ildikó, Zsigri Ferenc
Öveges Emlékverseny Abonyi-Tóth Barbara (10.A) 10.szept
Öveges Emlékverseny Banczik Zoltán (10.A) 10.szept
Öveges Emlékverseny Balázs Zoltán (9.A) 10.szept
Öveges Emlékverseny Gyűrűs Boldizsár (9.A) csapata 10.szept
SzókraKész Országos vitavereny Fónai Kende (8.C) 1.
SzókraKész Országos vitavereny Sajósi Márton (8.D) 1.
SzókraKész Országos vitavereny Bezerédi Bendegúz (8.D) 1.
Teleki-virág vetélkedő Demeter Orsolya és Kálmán Piroska (8.D) 2. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Mátyás Péter Tamás és Sajósi Márton (8.D) 4. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Döndő Csilla és Lukács Flóra (9.D) 5. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Béres Adél és Erdős Dorottya (9.D) 6. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Mészáros Viktor és Rákosi Dominik (9.D) 7. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Érseki Tamara és Janik Bernadett (8.C) 9. Gál Ildikó

A lap jelenleg üres.